Catty – De Luierhoek (Gent)

mail: catty@luierhoek.be

tel: 0484/61.14.18 

wij zijn wij - Catty

De Punt, Kerkstraat 108, 9050 Gentbrugge

  • maandag: na afspraak
  • dinsdag: 13u – 16u30
  • donderdag: na afspraak
  • vrijdag: 10u30 – 12u30 & 13u-15u15

! Sluitingsdagen melden we in de rechterbalk van de website

Geplaatste bestellingen kan je ook afhalen op

Kunstenaarstraat 116, 9040 Sint-Amandsberg

  • dinsdagavond: 19u30 tot 21u
  • donderdagavond tussen 19u30 en 21u

De Luierhoek

De Luierhoek Gent

Onze consulententes

Sharon – Lokeren

Je kan met Sharon een afspraak maken voor een individuele afspraak op woensdag- en zaterdagvoormiddag.
Sharon geeft infosessies in Lokeren.
mail: sharon@luierhoek.be
tel: 0485 21 01 43 (woensdag en zaterdag van 9u30 tot 13u30)

Sharon Consulente Lokeren - De Luierhoek, wasbare luiers

Sharon - De Luierhoek

Nele – Kortrijk

Je kan met Nele een afspraak maken voor een individuele afspraak maken na afspraak.
Nele geeft infosessies in Kortrijk.
mail: nele@luierhoek.be
tel: 0486 27 50 28

Nele consulente bij De Luierhoek v

Nele

Sofie– Antwerpen (Merksem)

Je kan met Sofie een afspraak maken voor een individuele afspraak.
Sofie geeft infosessies in Antwerpen.
mail: sofie@luierhoek.be
tel: 0484 31 04 60 (op dinsdag-, woensdag- en vrijdagavond)

 

Sofie, consulente De Luierhoek

Charlotte – Diksmuide (Beerst)

Je kan met Charlotte een afspraak maken voor een individuele afspraak op woensdag- en zaterdagochtend.
Charlotte geeft infosessies in Diksmuide.
mail: charlotte@luierhoek.be
tel: 0478 64 35 78 (op maandag-, dinsdag- en woensdagavond tss 19u30 en 21u)

Charlotte

An – Diepenbeek 

An geeft infosessies in Hasselt.
Je kan met An een afspraak maken voor een individuele afspraak.
mail: an@luierhoek.be
tel: 0485 74 42 17

An

Evy – Munkzwalm

Evy geeft infosessies in Munkzwalm
Je kan met Evy een afspraak maken voor een individuele afspraak.
mail: evy @luierhoek.be
tel: 0485 74 42 17

Evy

Lien – Ouwegem (Kruisem)

Lien geeft infosessies in Ouwegem.
Je kan met Lien een afspraak maken voor een individuele afspraak.
mail: lien@luierhoek.be
tel: 0487/45 04 24

Lien