Afgelopen zaterdag gaf Esther haar infosessie in Mechelen.
De Luierhoek heeft er een nieuwe collega bij die haar enthousiasme voor wasbare luiers niet kan verbergen. Mix dit met een duidelijke uitleg en spontane glimlach, en dan krijg je al een goed beeld.
Esther woont in Duffel en geeft infosessies in Mechelen en regio Mechelen. Je kan haar bereiken via esther@luierhoek.be
PS: Esther is ook draagconsulente. Check even http://estherdegeest.be/
“Ik ben Esther en mama van een karaktervol dametje.
Als mama heb ik veel info gezocht over opvoeding, dragen, borstvoeding en ook wasbare luiers. Ik ben er zo graag mee bezig dat ik er mijn werk van heb gemaakt als draagconsulente.
Zelf ben ik omwille van het milieu met wasbare luiers begonnen. Ik was zo enthousiast dat ik het aan iedereen uitlegde, want niemand uit mijn omgeving had deze mooie luiers al gezien. Waarom dit enthousiasme dan niet als echte consulent delen? 😊 “
Esther
